İş Bankası MTV Kampanyası Temmuz 2017

İş Bankası MTV Kampanyası Temmuz 2017

483
0
PAYLAŞ

Vergi borcu ödemeleri için İş Bankası vergi borcu tahsil etme yetkisine sahip bir bankadır. Bankacılık hizmetleri konusunda sınır tanımayan İş Bankası müşterilerini mağdur etmemek ve onlara kolaylık sağlamak adına vergi borcunu sıra beklemeden şubelerinden İş Bankası Kredi Kartı ile ödemenize imkân sağlar. Bunun yanı sıra şubeye gitmek istemeyenleri de düşünen İş Bankası, mobil uygulaması İşteCep kullananlara veya İnternet Bankacılığı üzerinden işlem yapanlara da bu hizmeti sunmaktadır. Ödeme kolaylığı sayesinde vergi borçları günü dolmadan İş Bankası sayesinde rahatlıkla ödenebilmektedir.

MTV Ödemelerinde İş Bankası Farkı

2017 yılının girmesi için ocak ayında MTV ödemelerinin ilk taksiti ödenmişti. Temmuz ayında ikinci taksitinin ödenmesi gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi borcu için İş Bankası Kredi Kartı ile ödeme yapmak oldukça kolay. İş Bankası’nın değerli müşterilerine sunduğu bu imkân sayesinde vergi borcunun ikinci taksitini ödeme güçlüğü çekenlerin veya ödeme yapmak için vergi dairesine gitmeye vakti olmayanların ceza ödemesine gerek kalmadan zamanında borçlarını ödeme işlemleri gerçekleşebiliyor. Bu yararlı hizmet tamamen müşterilere tanınmış özel bir şans niteliğindedir. Artan hizmet kalitesiyle İş Bankası, vergi borcu için İş Bankası Kredi Kartında taksit imkânı da sunmaktadır. Böylelikle Motorlu Taşıt Vergisi döneminde vergimi nasıl ödeyeceğim diye düşünenlerin dertleri son buluyor. Kaliteli hizmet anlayışına ve müşteri memnuniyetine son derece önem veren İş Bankası kullanıcıları aldıkları hizmetlerden son derece memnun kalmaktadır. İş Bankası’ın bankacılık hizmetleri ticaretten çok karşılıklı güvene dayanan ve her zaman müşterilerinin rahat bir şekilde hizmet almasını sağlayan bir sistemle gerçekleşmektedir. Bu karşılıklı güven sayesinde günden güne müşteri kitlesini arttırarak daha da büyüme yönünde ilerlemesi tamamen İş Bankası’ın verdiği hizmetlerin karşılığıdır.

Gelir Vergisi Ödemesi Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Belirli bir gelir elde eden kişilerin bu gelirlerin üzerinden devlete vermek ile yükümlü oldukları, belli oranlardaki yasal vergi olan gelir vergisi ödemelerini kredi kartı ile ödemek mümkün. Gelir vergisine tabi tutulan gelirlerin tanımı “Gelirler Vergisi Kanunu’nda”  yer almaktadır. Gelir vergisinin bir diğer tanımı ise hukukta yer edinebilen yani gerçek kişilerin ve yetki kullanabilme hakkına sahip kurumlaşmamış kişilerin bir yıl içinde elde ettiği gelirlerinin üzerinden devlete ödedikleri tutar olarak bilinir. Bu tanımlara göre Gelirler Vergisi Kanunu’nda gelire giren kazançlar ve gelir getiren mülkler olarak adlandırılan birçok unsur bulunur. Bunlar gayrimenkul sermaye gelirleri, zirai kazançlar, serbest meslek kazançları, ticari kazançlar, menkul sermaye geliri getiren mülkler, diğer gelir getiren mülkler ve kazançlardır. İş Bankası sayesinde gelir vergi ödemelerini şubelere gitmeden kredi kartı ile yapmak gelir vergisi ödemekle yükümlü olan kişilerin zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK